Tüm burçlar için 21 Mart burçları: Her şeyi etkileyen evrensel uyum gününde burçlara etkisi :

Hayatta olan her şeye felsefi olarak yaklaşmak arzu edilir: aktif olarak hareket edin, mümkün olanı değiştirmeye çalışın ve değiştirilemeyecek olanı sakince kabul edin. Belirleyici eylemlerin başka bir güne ertelenmesi gerektiği doğrudur, ancak bunları hiçbir şeyin sizi açık, net ve mantıklı düşünmekten alıkoyamayacağı bu özel günde planlamak arzu edilir. Etrafınızdaki insanlarla ısrar etseler bile çatışmalara girmemelisiniz.

Koç Burcu
Bugün yaşayabileceğiniz ve çevrenizdeki insanlarla ilişkinizi bozacak ruh hali değişimlerine izin vermeyin: çok çabuk pişman olacaksınız, ancak durumu düzeltemeyeceksiniz.

Boğa Burcu
Sevdiğiniz biriyle ilişki kurarken sert yargılamalarda bulunmayın ve sesinizi yükseltmeyin, aksi takdirde sadece düzeltmezsiniz, tam tersine durumu daha da kötüleştirirsiniz.

İkizler
Hayatla ilgili önemli soruları yanıtlarken, öncelikle sezginize danışın: Sezgi, bugünün olay ve koşullarına özellikle sert tepki verecek ve bu nedenle en doğru yanıtları verecektir.

Kanser
Burcunuzun temsilcileri, “bir adım ileri ve iki adım geri” atarak fethedilen konumlardan çekilmeyi seviyor, ancak bugün bu taktik – özellikle profesyonel alanda – felaketle sonuçlanacak: geri dönmek mümkün olmayacak .

Aslan
Bu gün sırlarınızı kimseye anlatamazsınız, ancak bunları tanımadığınız insanlara anlatmak özellikle tehlikelidir: onlardan ne bekleyeceğinizi bilmiyorsunuz ve bu nedenle kendinizi içinde bulabilirsiniz. hafiften hoş olmayan bir durum.

Başak
Sizin için önemli olan profesyonel planların uygulanmasına başlarken, eylemlerinizin doğruluğu konusunda şüphe duymamaya çalışın, aksi takdirde iş dünyasında başarı göremezsiniz.

Terazi
Gün, hem profesyonel hem de kişisel hataları düzeltmek için uygundur: hayatınızın alanlarından birini doğru yöne yönlendirmek için iyi bir şanstan yararlanın.

Akrep
Bu gün hissedeceğiniz güç akışı, herhangi bir projenin uygulanmasını mümkün kılacaktır, bu nedenle mütevazı gibi davranmamalısınız – iş için en önemli ve en umut verici olanı seçmelisiniz.

Yay Burcu
Bugün sizi rahatsız edebilecek kötü önseziler Ay’ın etkisinden başka bir şey değildir; bunların gerçek tehlikelerle hiçbir ilgisi yoktur, bu yüzden onları başından savmaya çalışın.

Oğlak
Sizin gibi işkolikler bile tüm işi yeniden yapamayacaktır, bu nedenle çalışma ve dinlenme programına bağlı kalmaya çalışın: yorgun bir kişinin iyi performans göstermesi pek olası değildir.

Kova
Bu iş gününün başarısının sırrı, yapmayı düşündüğünüz her şeyin net bir şekilde planlanması olacaktır – ancak bu şekilde böylesine disiplinsiz ve tutkulu bir burcun temsilcileri her şeyi halledebilecektir.

Balık Burcu
Yeni girişimler, hayatın hangi alanıyla ilgili olursa olsun, başarı getirmeyecek, bu nedenle halihazırda üzerinde çalışılan, ancak bazı nedenlerden dolayı şu anda tamamlanmamış olanlara odaklanmanız tavsiye edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x